CCL

Összesen 3 találat.
#/oldal:
Részletezés:
Rendezés:

1.

001-es BibID:BIBFORM087193
Első szerző:Daróczy Zoltán (matematikus)
Cím:On Sequences of Solid Type / Z. Daróczy, A. Járai, T. Szabó
Dátum:1992
ISBN:978-94-010-5252-8
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok könyvfejezet
könyvrészlet
Megjelenés:Probability Theory and Applications : Essays to the Memory of József Mogyoródi / eds. Janos Galambos; Imre Kátai. - p. 335-342. -
További szerzők:Járai Antal (1950-) (matematikus) Szabó T.
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:

2.

001-es BibID:KLTEbibl002602
Első szerző:Daróczy Zoltán (matematikus)
Cím:Some regularity properties of algorithms and additive functions with respect to them / Z. Daróczy, Gy. Maksa, T. Szabó
Dátum:1991
ISSN:0001-9054 1420-8903
Megjegyzések:The paper deals with the behaviour of the so-called "algorithms with respect to interval filling sequences" A connection is established between the uniquely representable points and the continuity points of the algorithms; also strong continuity properties on monotonic algorithms are proved. Finally the results are applied to additive functions. The theorems extend some former results by the authors, by I. Kátai and by A. Járai.
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Megjelenés:Aequationes mathematicae. - 41 : 1 (1991), p. 111-118. -
További szerzők:Maksa Gyula (1948-) (matematikus) Szabó T.
Internet cím:DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:

3.

001-es BibID:KLTEbibl000589
Első szerző:Daróczy Zoltán (matematikus)
Cím:On completely additive functions related to interval-filling sequences / Z. Daróczy, I. Kátai, T. Szabó
Dátum:1990
ISSN:0003-889X
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Megjelenés:Archiv der Mathematik. - 54 : 2 (1990), p. 173-179. -
További szerzők:Kátai Imre (1938-) (matematikus) Szabó T.
Internet cím:Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
DOI
Borító:
Rekordok letöltése1