CCL

Összesen 5 találat.
#/oldal:
Részletezés:
Rendezés:

1.

001-es BibID:BIBFORM085389
Első szerző:Bereczky Áron
Cím:Spectral synthesis on torsion groups / Áron Bereczky, László Székelyhidi
Dátum:2005
ISSN:0022-247X
Megjegyzések:Spectral synthesis on Abelian torsion groups is proved.
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Spectral analysis
Spectral synthesis
Torsion groups
Megjelenés:Journal of Mathematical Analysis and Applications. - 304 : 2 (2005), p. 607-613. -
További szerzők:Székelyhidi László (1952-) (matematikus)
Pályázati támogatás:OTKA T-031995
OTKA
OTKA T-043080
OTKA
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:

2.

001-es BibID:BIBFORM051306
Első szerző:Horváth Gábor (matematikus)
Cím:Non-synthesizable varieties / Horváth Gábor, Székelyhidi László, Wilkens Bettina
Dátum:2014
ISSN:0022-247X
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
Megjelenés:Journal Of Mathematical Analysis And Applications. - 417 : 1 (2014), p. 394-399. -
További szerzők:Székelyhidi László (1952-) (matematikus) Wilkens Bettina
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:

3.

001-es BibID:BIBFORM087284
Első szerző:Székelyhidi László (matematikus)
Cím:Stability properties of functional equations describing the scientific laws / László Székelyhidi
Dátum:1990
ISSN:0022-247X
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Megjelenés:Journal of Mathematical Analysis and Applications. - 150 : 1 (1990), p. 151-158. -
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:

4.

001-es BibID:BIBFORM084966
Első szerző:Székelyhidi László (matematikus)
Cím:The failure of spectral synthesis on some types of?discrete Abelian groups / Székelyhidi László
Dátum:2004
ISSN:0022-247X
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Spectral analysis
Spectral synthesis
Discrete Abelian group
Megjelenés:Journal of Mathematical Analysis and Applications. - 291 : 2 (2004), p. 757-763. -
Pályázati támogatás:T-031995
OTKA
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:

5.

001-es BibID:BIBFORM081464
Első szerző:Székelyhidi László (matematikus)
Cím:Spectral analysis and synthesis on varieties / László Székelyhidi, Bettina Wilkens
Dátum:2016
ISSN:0022-247X
Megjegyzések:In this paper we prove that spectral synthesis holds for a variety on an Abelian group if spectral analysis holds on it and the residue ring of the annihilator of the variety is a Noether ring. This extends the fundamental result of M. Lefranc about spectral synthesis on finitely generated Abelian groups.
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Spectral synthesis
Noether ring
Annihilator
Megjelenés:Journal of Mathematical Analysis and Applications. - 433 : 2 (2016), p. 1329-1332. -
További szerzők:Wilkens Bettina
Pályázati támogatás:OTKA K-111651
OTKA
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:
Rekordok letöltése1