CCL

Összesen 1 találat.
#/oldal:
Részletezés:
Rendezés:

1.

001-es BibID:BIBFORM092057
Első szerző:Fazekas István (matematikus, informatikus)
Cím:Almost sure functional limit theorems / István Fazekas, Zdzislaw Rychlik
Dátum:2002
ISSN:0365-1029 2083-7402
Tárgyszavak:Műszaki tudományok Informatikai tudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Megjelenés:Annales Universitatis Mariae Curie-Sklodowska. Sectio A. Mathematica. - 56 : 1 (2002), p. 1-18. -
További szerzők:Rychlik, Zdzislaw
Pályázati támogatás:OTKA T032658/2000
OTKA
Internet cím:Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:
Rekordok letöltése1