CCL

Összesen 4 találat.
#/oldal:
Részletezés:
Rendezés:

1.

001-es BibID:BIBFORM118770
035-os BibID:(WoS)001126409700001
Első szerző:Adamek, Mirosław
Cím:The 59th International Symposium on Functional Equations Hotel Aurum, Hajdúszoboszló (Hungary), June 18-25, 2023 / Mirosaw Adamek, Ali Hasan Ali, Alina Ramona Baias, Mihály Bessenyei, Zoltán Boros, Attila Gilányi, Richárd Grünwald, Eszter Gselmann, Mehak Iqbal,Tibor Kiss, Gergely Kiss, Rayene Menzer, Gergő Nagy,Zsolt Páles, László Székelyhidi, Patrícia Szokol, Lan Nhi To, Péter Tóth, Norbert Tóth
Dátum:2023
ISSN:0001-9054 1420-8903
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok beszámoló
folyóiratcikk
Megjelenés:Aequationes Mathematicae. - 97 : 5-6 (2023), p. 1259-1290. -
További szerzők:Ali, Ali Hasan (1989-) (matematikus) Baias, Alina Ramona Bessenyei Mihály (1975-) (matematikus) Boros Zoltán Gilányi Attila (1968-) (matematikus) Grünwald Richárd (1996-) (matematikus) Gselmann Eszter (1984-) (matematikus) Iqbal, Mehak (matematikus) Kiss Tibor (1987-) (matematikus) Kiss Gergely (matematikus) Menzer Rayene (1997-) (PhD hallgató / matematikus) Nagy Gergő (1983-) (matematikus) Páles Zsolt (1956-) (matematikus) Székelyhidi László (1952-) (matematikus) Szokol Patrícia (1986-) (alkalmazott matematikus) To Lan Nhi (1994-) (PhD student) Tóth Péter (1998-) (matematikus) Tóth Norbert (1997-) (matematikus)
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:

2.

001-es BibID:BIBFORM043333
Első szerző:Bessenyei Mihály (matematikus)
Cím:Separation by convex interpolation families / Bessenyei Mihály, Szokol Patrícia
Dátum:2013
ISSN:0944-6532
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Doktori iskola
Megjelenés:Journal of Convex Analysis. - 20 : 4 (2013), p. 937-946. -
További szerzők:Szokol Patrícia (1986-) (alkalmazott matematikus)
Pályázati támogatás:NK 81402
OTKA
TÁMOP-4.2.2/B-10/1-2010-0024
TÁMOP
Matematika- és Számítástudományok Doktori Iskola
Internet cím:Szerző által megadott URL
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:

3.

001-es BibID:BIBFORM043115
Első szerző:Bessenyei Mihály (matematikus)
Cím:Convex separation by regular pairs / Mihály Bessenyei, Patrícia Szokol
Dátum:2013
ISSN:0047-2468 1420-8997
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
Fizikai-, Számítás- és Anyagtudomány
Doktori iskola
Megjelenés:Journal of Geometry. - 104 : 1 (2013), p. 45-56. -
További szerzők:Szokol Patrícia (1986-) (alkalmazott matematikus)
Pályázati támogatás:NK 81402
OTKA
TÁMOP-4.2.1/B-09/1/KONV-2010-0007
TÁMOP
Számok, függvények, egyenletek
TÁMOP-4.2.2/B-10/1-2010-0024
TÁMOP
Matematika- és Számítástudományok Doktori Iskola
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:

4.

001-es BibID:BIBFORM120874
035-os BibID:(Scopus)85128463742 (WoS)000771384500001
Első szerző:Burai Pál (matematikus)
Cím:Report of Meeting: The Twenty-first Katowice-Debrecen Winter Seminar on Functional Equations and Inequalities Brenna (Poland), February 2-5, 2022 / Burai Pál, Bessenyei Mihály, Boros Zoltán, Chmieliński Jacek, Chudziak Jacek, Fazekas Borbála, Ger Roman, Gselmann Eszter, Iqbal, Mehak, Łukasik, Radosław, Maslyuchenko, Oleksandr, Menzer, Rayene, Molnár, Gábor Marcell, Olbryś, Andrzej, Pasteczka, Pawel, Pénzes, Evelin, Sablik, Maciej, Sikorska, Justyna, Székelyhidi, László, Szokol, Patricia, Szostok, Tomasz, Tóth, Péter, Zürcher, Thomas
Dátum:2022
ISSN:2391-4238
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Megjelenés:Annales Mathematicae Silesianae. - 36 : 1 (2022), p. 92-105. -
További szerzők:Bessenyei Mihály (1975-) (matematikus) Boros Zoltán (1966-) (matematikus) Chmieliński Jacek Chudziak, Jacek Fazekas Borbála (1978-) (matematikus) Ger, Roman Gselmann Eszter (1984-) (matematikus) Iqbal, Mehak (matematikus) Łukasik, Radosław Maslyuchenko, Oleksandr Menzer Rayene (1997-) (PhD hallgató / matematikus) Molnár Gábor Marcell (1993-) (Fizika-matematika tanár) Olbryś, Andrzej (matematikus) Pasteczka, Paweł (1988-) (matematikus) Pénzes Evelin (1996-) (matematikus) Sablik, Maciej Sikorska, Justyna Székelyhidi László (1952-) (matematikus) Szokol Patrícia (1986-) (alkalmazott matematikus) Szostok, Tomasz Tóth Péter (1998-) (matematikus) Zürcher, Thomas
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:
Rekordok letöltése1