Magyar
Toggle navigation
Tudóstér
Magyar
Tudóstér
Keresés
Egyszerű keresés
Összetett keresés
CCL keresés
Egyszerű keresés
Összetett keresés
CCL keresés
Böngészés
Saját polc tartalma
(
0
)
Korábbi keresések
Összesen 1 találat.
#/oldal:
12
36
60
120
Rövid
Hosszú
MARC
Részletezés:
Rendezés:
Szerző növekvő
Szerző csökkenő
Cím növekvő
Cím csökkenő
Dátum növekvő
Dátum csökkenő
1.
001-es BibID:
BIBFORM053201
Első szerző:
Muzsnay Zoltán (matematikus)
Cím:
Projectively flat Finsler manifolds with infinite dimensional holonomy / Zoltán Muzsnay, Péter T. Nagy
Dátum:
2012
ISSN:
0933-7741
Megjegyzések:
Recently, we developed a method for the study of holonomy properties of non-Riemannian Finsler manifolds and obtained that the holonomy group can not be a compact Lie group, if the Finsler manifold of dimension
Tárgyszavak:
Természettudományok
Matematika- és számítástudományok
idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
Megjelenés:
Forum Mathematicum. - 0 : 0 (2012), p. 1-20. -
További szerzők:
Nagy Péter Tibor (1946-) (matematikus)
Internet cím:
Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:
Saját polcon:
Rekordok letöltése
1
Corvina könyvtári katalógus v8.2.27
© 2023
Monguz kft.
Minden jog fenntartva.