Összesen 1 találat.
#/oldal:
Részletezés:
Rendezés:

1.

001-es BibID:BIBFORM073894
Első szerző:Baran Sándor (matematikus, informatikus)
Cím:D-optimal designs for complex Ornstein-Uhlenbeck processes / Baran Sándor, Szák-Kocsis Csilla, Stehlík Milan
Dátum:2018
ISSN:0378-3758
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
Megjelenés:Journal Of Statistical Planning And Inference 197 (2018), p. 93-106. -
További szerzők:Szák-Kocsis Csilla (1993-) (alkalmazott matematikus) Stehlík, Milan (1975-) (statisztikus)
Pályázati támogatás:Bolyai János Kutatási Ösztöndíj
Egyéb
TÉT_15-1-2016- 0046
Egyéb
Internet cím:DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:
Rekordok letöltése1