CCL

Összesen 1 találat.
#/oldal:
Részletezés:
Rendezés:

1.

001-es BibID:BIBFORM096056
Első szerző:Nagy Gergő (matematikus)
Cím:Maps Preserving Norms of Generalized Weighted Quasi-arithmetic Means of Invertible Positive Operators / Nagy Gergő, Szokol Patricia
Dátum:2019
ISSN:1081-3810
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Megjelenés:The Electronic Journal of Linear Algebra. - 35 (2019), p. 357-364. -
További szerzők:Szokol Patrícia (1986-) (alkalmazott matematikus)
Pályázati támogatás:PD
Egyéb
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:
Rekordok letöltése1