CCL

Összesen 6 találat.
#/oldal:
Részletezés:
Rendezés:

1.

001-es BibID:BIBFORM091533
Első szerző:Hashim, Hayder Raheem (matematikus)
Cím:Lucas sequences and repdigits / Hayder R. Hashim, Szabolcs Tengely
Dátum:2021
ISSN:0862-7959 2464-7136
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Megjelenés:Mathematica Bohemica. - [Epub ahead of print] (2021), p. 1-18. -
További szerzők:Tengely Szabolcs (1976-) (matematikus)
Pályázati támogatás:NKFIH 115479
egyéb
NKFIH 128088
egyéb
NKFIH 130909
egyéb
EFOP-3.6.1-16-2016-00022
EFOP
Stipendium Hungaricum
egyéb
Internet cím:Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:

2.

001-es BibID:BIBFORM090187
Első szerző:Hashim, Hayder Raheem (matematikus)
Cím:Cryptanalysis of ITRU / Hayder R. Hashim, Alexandra Molnár, Szabolcs Tengely
Dátum:2021
ISSN:1845-4100 1849-2215
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Megjelenés:Rad HAZU Matematicke Znanosti. - 25 : 546 (2021), p. 181-193. -
További szerzők:Molnár Alexandra Tengely Szabolcs (1976-) (matematikus)
Pályázati támogatás:NKFIH 115479
egyéb
NKFIH 128088
egyéb
NKFIH 130909
egyéb
EFOP-3.6.1-16-2016-00022
EFOP
Stipendium Hungaricum Scholarship
Internet cím:Szerző által megadott URL
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
DOI
Borító:

3.

001-es BibID:BIBFORM090023
Első szerző:Hashim, Hayder Raheem (matematikus)
Cím:Solutions of a generalized Markoff equation in Fibonacci numbers / Hayder Raheem Hashim, Szabolcs Tengely
Dátum:2020
ISSN:0139-9918
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Megjelenés:Mathematica Slovaca. - 70 : 5 (2020), p. 1069-1078. -
További szerzők:Tengely Szabolcs (1976-) (matematikus)
Pályázati támogatás:EFOP-3.6.1-16-2016-00022
EFOP
OTKA K115479
OTKA
OTKA K128088
OTKA
OTKA ANN130909
OTKA
Stipendium Hungaricum Scholarship
egyéb
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:

4.

001-es BibID:BIBFORM090021
Első szerző:Hashim, Hayder Raheem (matematikus)
Cím:Markoff-Rosenberger triples and generalized Lucas sequences / Hayder R. Hashim, László Szalay, Szabolcs Tengely
Dátum:2020
ISSN:0031-5303
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Megjelenés:Periodica Mathematica Hungarica. - [Epub ahead of print] (2020), p. 1-16. -
További szerzők:Szalay László Tengely Szabolcs (1976-) (matematikus)
Pályázati támogatás:OTKA K115479
OTKA
OTKA K128088
OTKA
OTKA ANN130909
OTKA
EFOP-3.6.1-16-2016-00018
EFOP
Stipendium Hungaricum Scholarship
egyéb
Internet cím:Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Szerző által megadott URL 856 41
DOI
Borító:

5.

001-es BibID:BIBFORM090019
Első szerző:Hashim, Hayder Raheem (matematikus)
Cím:Diophantine equations related to reciprocals of linear recurrence sequences / H. R. Hashim, Sz. Tengely
Dátum:2019
ISSN:1310-5132 2367-8275
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény külföldi lapban
folyóiratcikk
Megjelenés:Notes on Number Theory and Discrete Mathematics. - 25 : 2 (2019), p. 49-56. -
További szerzők:Tengely Szabolcs (1976-) (matematikus)
Pályázati támogatás:EFOP-3.6.1-16-2016-00022
EFOP
OTKA K115479
OTKA
OTKA K128088
OTKA
Stipendium Hungaricum Scholarship
egyéb
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:

6.

001-es BibID:BIBFORM090017
Első szerző:Hashim, Hayder Raheem (matematikus)
Cím:Representations of reciprocals of Lucas sequences / H. R. Hashim, Sz. Tengely
Dátum:2018
ISSN:1787-2405 1787-2413
Tárgyszavak:Természettudományok Matematika- és számítástudományok idegen nyelvű folyóiratközlemény hazai lapban
folyóiratcikk
Megjelenés:Miskolc Mathematical Notes. - 19 : 2 (2018), p. 865-872. -
További szerzők:Tengely Szabolcs (1976-) (matematikus)
Pályázati támogatás:EFOP-3.6.1-16-2016-00022
EFOP
OTKA K115479
OTKA
OTKA K128088
OTKA
Stipendium Hungaricum Scholarship
egyéb
Internet cím:Szerző által megadott URL
DOI
Intézményi repozitóriumban (DEA) tárolt változat
Borító:
Rekordok letöltése1